Ju jeni vizitori 4653920

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1+2+Garazh, prane Ministrise se Jashtme
 • IMG_20151210_152035
  Full Screen
  • IMG_20151210_152035%1/10
  • IMG_20151210_152010%2/10
  • IMG_20151210_152132%3/10
  • IMG_20151210_152148%4/10
  • IMG_20151210_152116%5/10
  • IMG_20151210_151932%6/10
  • IMG_20151210_151852%7/10
  • IMG_20151210_151840%8/10
  • IMG_20151210_151914%9/10
  • IMG_20151210_152203%10/10
  1/10
  IMG_20151210_152035
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 508
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blv. Zhan D'Ark
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Vllazen Huta
  • Mbulim zone: 190 m²
   • Per qira  400 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet buze rruges, prane Ministrise se Jashtme. I organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon ndenjeje bashke me kundrabufe, 2 tualete dhe 1 verande te madhe. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nderteses. Ne cmimin e qirase perfshihet dhe 1 vendparkimi nentoke.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 190.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Blerina Sefa
  Telefone: 0694004131
  email: b.sefa@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta