Ju jeni vizitori 4215921

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1, Selvia
 • IMG_20151215_113715
  Full Screen
  • IMG_20151215_113715%1/8
  • IMG_20151215_113203%2/8
  • IMG_20151215_113139%3/8
  • IMG_20151215_113231%4/8
  • IMG_20151215_113641%5/8
  • IMG_20151215_113619%6/8
  • IMG_20151215_113630%7/8
  • IMG_20151215_113439%8/8
  1/8
  IMG_20151215_113715
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 507
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Selvia
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Gjon Buzuku
  • Mbulim zone: 110 m²
   • Per qira  400 €
 • Detajet e prones

  I ndodhur ne rrugen Gjon Buzuku, vetem 100 metra larg Viles Gold, apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenjeje, 1 tualet dhe 2 ballkone. Mobilimi i kendshem me te gjitha pajisjet bashkekohore i jepte apartamentit nje ngrohtesi familjare. Orientuar nga Jug-Lindja, me nje pamje shume te bukur, nga ku mund te shihet ne pellemb te dores e gjithe zona perreth. Ne cmim perfshihet dhe 1 vendparkimi nentoke. Per me shume ju ftojme ta vizitoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 110.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ajdi Lajthia
  Telefone: +355694004125
  email: a.lajthia@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta