Ju jeni vizitori 4676892

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qera vile
 • 2015-10-05 14.56.20
  Full Screen
  • 2015-10-05 14.56.20%1/10
  • 2015-10-05 14.55.30%2/10
  • 2015-10-05 14.55.57%3/10
  • Q.Studenti - Qira Vile 3 kate11%4/10
  • 2015-10-05 14.56.40%5/10
  • 2015-10-05 14.56.57%6/10
  • Q.Studenti - Qira Vile 3 kate3%7/10
  • Q.Studenti - Qira Vile 3 kate2%8/10
  • Q.Studenti - Qira Vile 3 kate4%9/10
  • Q.Studenti - Qira Vile 3 kate8%10/10
  1/10
  2015-10-05 14.56.20
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 607
  • Tipi i prones: Materiale per zyre
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qyteti Studenti
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 450 m²
   • Per qira  2 000 €
 • Detajet e prones

  Vila ndodhet ne nje pozicion mjaft te favorshem, me pamje nga rruga dhe eshte e pershtatshme per shume aktivitete biznesi.
  Jane 3 kate funksionale te viles me nje ndarje te favorshme per call center, klinike, autoshkolle, zyra, shkolle private etj...
  Siperfaqja funksionale eshte 450 m2. Per me shume informacion na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Siperfaqet
   • Zone interneti 450.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Blerina Sefa
  Telefone: 0694004131
  email: b.sefa@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta