Ju jeni vizitori 4615472

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Garazhd per Shitje
 • a2 (9).JPG
  Full Screen
  • a2 (9).JPG%1/5
  • a2 (5).JPG%2/5
  • a2 (6).JPG%3/5
  • a2 (7).JPG%4/5
  • a2 (8).JPG%5/5
  1/5
  a2 (9).JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ENT 17
  • Tipi i prones: Garazhd
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Libri universitar
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 56 m²
   • per shitje 56 000 €
 • Detajet e prones

  Garazhd per Shitje tek Libri Universitar. Garazhdi ndodhet ne nje pallate te ri. Ka nje siperfaqe per dy makina dhe disponon facilitetet si dere me telekomand. Per me shume info na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Siperfaqet
   • Zone interneti 56.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Afrim Allkoci
  Agent
  Telefone: +355672038405
  email: afrim_enternal@cantury21albania.com / enternal@century21albania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Enternal
  Telefone: +355696568966
  email: enternal@century21albania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %