Ju jeni vizitori 4636649

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambjent komercial per Qera Bulevardi "Zogu i Pare" Commercial space for rent near to boulevard "Zogu I Pare"
 • DSC_0340.JPG
  Full Screen
  • DSC_0340.JPG%1/2
  • DSC_0341.JPG%2/2
  1/2
  DSC_0340.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 53
  • Tipi i prones: Hapesire multifunksionale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 446 m²
  • Mbulim zone: 470 m²
   • Per qira  13 €
 • Detajet e prones

  Jepet Per qera ambjent komercial prane Bulevardit ' Zogu i Pare' Ambjenti eshte i ndare ne dy kate nga 223m2 per kat dhe i pazicionuar ne nivel 0 e ben ate te pershtashem per cfare do lloj aktiviteti . Ambjenti eshte me dalje te menjehershme ne rruge kryesore . Per me shume informacion ju lute te na kontaktoni.
  Commercial Space for rent near too Boulevard ' Zogu i Pare ' The space is divided into two floors of 223m2 per floor and positioned at the ground level that makes it comfortable for any type of activity . The unit have an immediate exit to the main road . For more information please contact us .
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 470.00 m²
   • Zone interneti 446.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Cino
  Telefone: 00355694050064
  email: i.cino@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta