Ju jeni vizitori 4573573

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Toke prane Gjirit te Lalzit
 • 939343_10208489839628450_348343373_o
  Full Screen
  • 939343_10208489839628450_348343373_o%1/10
  • 938709_10208489839868456_1022406281_o%2/10
  • 12375800_10208489839708452_1008779137_o%3/10
  • 10590726_10208489838508422_156018896_o%4/10
  • 12394855_10208489839388444_1260105727_o%5/10
  • 12380847_10208489839588449_616071645_o%6/10
  • 12394290_10208489838748428_437489961_o%7/10
  • 12398331_10208489839788454_949220451_o%8/10
  • 12398426_10208489840148463_2100183711_o%9/10
  • 12398812_10208489839908457_637259766_o%10/10
  1/10
  939343_10208489839628450_348343373_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 202
  • Tipi i prones: Zone rurale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Krujë
  • Qark ose prefekture: Bubq
  • Qytet: Bubq
  • zone: - - -
  • Adresa: Mazhe e Vogel
  • Zona e brendshme: 1,53 ha
  • Mbulim zone: 1,53 ha
   • per shitje 350 000 €
 • Detajet e prones

  Toka ndodhet ne nje zone shume te mire nga Kalaja e Prezes tek Kalaja e Ishmit. Eshte nje parcel prej 15300m2 me 97m gjeresi dhe 192m gjatesi. Eshte ne nje pozicion shume te favorshem per te bere biznes industrial dhe blektorial. Toka ka qene e punuar me pare. Per cdo informacion na kontaktoni!!!
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Aeroport
   • Verande
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 15300.00 m²
   • Zone interneti 15300.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %