Ju jeni vizitori 4589316

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira apartament 2+1
 • IMG_20151123_120715
  Full Screen
  • IMG_20151123_120715%1/11
  • IMG_20151123_120721%2/11
  • IMG_20151123_121101%3/11
  • IMG_20151123_120728%4/11
  • IMG_20151123_120804%5/11
  • IMG_20151123_120836%6/11
  • IMG_20151123_120907%7/11
  • IMG_20151123_121023%8/11
  • IMG_20151123_121037%9/11
  • IMG_20151123_120646%10/11
  • IMG_20151123_120816%11/11
  1/11
  IMG_20151123_120715
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 55
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 105 m²
  • Mbulim zone: 112 m²
   • Per qira  600 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne zemer te Bllokut, ka nje siperfaqe 112 m2 dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, nje dhome ndenje kendin e gatimit te vecuar 2 tualete, 2 ballkone dhe nje mobilim shume te kendshem e te rehatshem. Te gjitha dhomat jane te pajisura me kondicioner.Per me shume na kontaktoni ta vizitojme se bashku
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 112.00 m²
   • Zone interneti 105.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilma Myrtolli
  Telefone: +355694004123 / 0694004123 / +355042452245
  email: info@c21mbproperties.al / info@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta