Ju jeni vizitori 4128130

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambient sherbimi 95 m2 me qira ne Qender
 • IMG_1539.JPG
  Full Screen
  • IMG_1539.JPG%1/4
  • IMG_1540.JPG%2/4
  • IMG_1542.JPG%3/4
  • IMG_1541.JPG%4/4
  1/4
  IMG_1539.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 185
  • Tipi i prones: Hapesire multifunksionale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 95 m²
  • Mbulim zone: 95 m²
  • Taksa bashkiake: 50 €
   • Per qira  400 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira ambient sherbimi me siperfaqe 95 m2, ne katin 1 te nje ndertese 4 kateshe. Ambienti organizohet ne 3 dhoma, 1 tualete dhe 1 korridor. Ka te instaluar ndricim zyrash, si dhe mund te instalohen kondicioner sipas kerkesave.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 3
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 95.00 m²
   • Zone interneti 95.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilda Rusi
  Telefone: 00355692029321
  email: info@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta