Ju jeni vizitori 4572826

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 3+1 me qira Myslym Shyri
 • 1
  Full Screen
  • 1%1/9
  • 9%2/9
  • 17%3/9
  • 19%4/9
  • 14%5/9
  • 24%6/9
  • 12%7/9
  • 11%8/9
  • 20141220_135220%9/9
  1/9
  1
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 204
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Myslym Shyri
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 140 m²
   • Per qira  750 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira apartament 3+1 me siperfaqe 140 m2. Apartamenti ndodhet ne katin 3 dhe eshte organizuar ne 3 dhoma gjumi,(njera me banjo brenda) vend ndenje i madh bashke me gatimin, 2 tualete. Apartamenti eshte i mobiluar me stil bashkohor, te gjitha ambientet jane te shtruara me parket druri, dritare plastike dopia xham me koeficent te larte izolimi si dhe grila veneciane, ka te instaluar sistem qendror ngrohje e ftohje (Chiller), oxhak funksional.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 140.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilda Rusi
  Telefone: 00355692029321
  email: info@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta