Ju jeni vizitori 4638757

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambient komercial per qira
 • IMG_4220.JPG
  Full Screen
  • IMG_4220.JPG%1/8
  • IMG_4217.JPG%2/8
  • IMG_4218.JPG%3/8
  • IMG_4224.JPG%4/8
  • IMG_4223.JPG%5/8
  • IMG_4222.JPG%6/8
  • IMG_4225.JPG%7/8
  • IMG_4226.JPG%8/8
  1/8
  IMG_4220.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 21
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kodra e Diellit
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 500 m²
  • Mbulim zone: 500 m²
   • Per qira  2 500 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira ambient komercial me siperfaqje 500 m2 prane Kopshtit Botanikt. Ambienti eshte open space i pershtatshem per cdo aktivitet dhe mund te ndahet ne varesi te kerkeses se klientit. Per nje informacion me shume ju ftojme per nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 500.00 m²
   • Zone interneti 500.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Alba Toska
  Telefone: 0694050053 / 00355694050053
  email: a.toska@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta