Ju jeni vizitori 4615519

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per Shitje "Liqeni I thate"
 • IMG_5741.JPG
  Full Screen
  • IMG_5741.JPG%1/7
  • IMG_5742.JPG%2/7
  • IMG_5740.JPG%3/7
  • IMG_5743.JPG%4/7
  • IMG_5744.JPG%5/7
  • IMG_5749.JPG%6/7
  • IMG_5751.JPG%7/7
  1/7
  IMG_5741.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 27
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I thate
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 110 m²
  • Mbulim zone: 120 m²
   • per shitje 87 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1 prane Liqenit te thate . Ambjenti eshte i organizuar ,ne 1 sallon dhe ambjent gatimi te perbashket, 2 dhoma gjumi 2 banjo dhe ballkone .Apartamenti disponon certifikate pronesie Per me shume informacion na kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • autostrade
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 110.00 m²
   • planimetria 120.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Cino
  Telefone: 00355694050064
  email: i.cino@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %