Ju jeni vizitori 4695430

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Njesi Tregtare Per shitje ne zonen e ish "Bllokut"
 • EGT_Tower_Tirane7
  Full Screen
  • EGT_Tower_Tirane7%1/1
  1/1
  EGT_Tower_Tirane7
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 5
  • Tipi i prones: Bar
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 121 m²
  • Mbulim zone: 140 m²
   • per shitje Cmimet
 • Detajet e prones

  Njesi tregtare per shitje prane zones se ish 'Bllokut' . Njesia eshte prane rruges kryesore dhe eshte lehtesisht e aksesueshme . Per arsye te vendndodhjes ,zona ka nje frekuentimi te larte te njerezve gje qe e bente pershtatshme per cfare do lloj aktiviteti . Aktualisht prona eshte e dhene me qera Per me shume informacion ose nje vizite prane tij ju lutem te na kontaktoni


  Commercial units for sale in the area of ​​the former 'Block ' . The unit is near the main road and is easily accessible. Due to its location, the area has a high frequency of people which made it suitable for any kind of activity . Currently the property is rented For more information or a visit close by please contact us
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 140.00 m²
   • Zone interneti 121.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Cino
  Telefone: 00355694050064
  email: i.cino@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %