Ju jeni vizitori 4572647

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Njesi Tregtare Per Qera Komuna e Parisit. Commercial Unit For Rent near to "Komuna e Parisit"
 • DSC_0293.JPG
  Full Screen
  • DSC_0293.JPG%1/3
  • DSC_0294.JPG%2/3
  • DSC_0292.JPG%3/3
  1/3
  DSC_0293.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 3
  • Tipi i prones: Dyqan elektronik
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 106 m²
  • Mbulim zone: 96 m²
   • Per qira  700 €
 • Detajet e prones

  Njesi Tregtare per qera prane Komunes se Paris . Njesia eshte prane rruges kryesore dhe eshte lehtesisht e aksesueshme . Per arsye te vendndodhjes qe ka dhe frekuentimi i larte i banoreve eshte e pershtatshme per cfare do lloj aktiviteti . Aktualisht prona eshte e dhene me qera Per me shume informacion ose nje vizite prane tij ju lutem te na kontaktoni.

  Commercial units for rent near to 'Komuna e Parisit' . The unit is near the main road and is easily accessible. Due to the location that has high attendance and the residents it is suitable for any kind of activity . Currently the property is rented For more information or a visit close by please contact us
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 96.00 m²
   • Zone interneti 106.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Cino
  Telefone: 00355694050064
  email: i.cino@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta