Ju jeni vizitori 4695455

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambjent zyrash me qira
 • IMG_6062.JPG
  Full Screen
  • IMG_6062.JPG%1/7
  • IMG_6075.JPG%2/7
  • IMG_6073.JPG%3/7
  • IMG_6074.JPG%4/7
  • IMG_6060.JPG%5/7
  • IMG_6065.JPG%6/7
  • IMG_6070.JPG%7/7
  1/7
  IMG_6062.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 37
  • Tipi i prones: Zyra/ptraktikantesh
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Kavajes
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 457 m²
  • Mbulim zone: 500 m²
  • Vleresim energjie: A+
   • Per qira  11 €
 • Detajet e prones

  Ambjent zyrash me qira ne nje zone afer qendres te Tiranes, e cila eshte e organizuar ne disa ambjente me siperfaqe te ndryshme. Zyrat mund te shfrytezohen ne siperfaqe te ndryshme sipas preferences nga 54 m2 - 100 m2 , por dhe te gjitha se bashku pasi jane nje kat i plote i godines se biznesit.Siperfaqja totale e katit per ambjent zyrash eshte 457 m2.Per te vizituar pronen nga afer, na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 500.00 m²
   • Zone interneti 457.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Klaudio Dervishi
  Telefone: 0694050069 / 0695611933
  email: k.dervishi@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta