Ju jeni vizitori 4575143

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 1+1 ne shitje
 • 12388991_204116389926847_1691783168_o
  Full Screen
  • 12388991_204116389926847_1691783168_o%1/8
  • 12375751_204116126593540_1793940722_o%2/8
  • 12380827_204116366593516_1441462421_o%3/8
  • 12375945_204116136593539_178909593_o%4/8
  • 12381057_204116393260180_757167287_o%5/8
  • 12380967_204117009926785_408561954_o%6/8
  • 12398864_204116123260207_1125067670_o%7/8
  • 12394346_204116399926846_242921302_o%8/8
  1/8
  12388991_204116389926847_1691783168_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 69
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 55,70 m²
  • Mbulim zone: 84,70 m²
  • Zone toke: 29 m²
   • per shitje 93 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne Rr.``Skenderbeu`` ne hyrje te qytetit te Sarandes
  me pamje perendimore nga deti.
  Apartamenti perbehet nga 1 dhome gjumi,1 dhome ndenje/ngrenie,1 tualet dhe ballkon.Eshte i mobiluar me te gjitha orendite e nevojshme bashkekohore.
  Apartamenti dodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri 8 katesh, te pajisur me ashensor dhe me akses ne rrugen kryesore.Per me teper informacion na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 84.70 m²
   • Zone toke 29.00 m²
   • Zone interneti 55.70 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %