Ju jeni vizitori 4640162

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet toke truall ne Sauk afer Xibrakut
 • 12305761_10205011615441434_260522710_n
  Full Screen
  • 12305761_10205011615441434_260522710_n%1/8
  • 12305509_10205011615521436_254370574_n%2/8
  • 12286003_10205011616921471_2066205187_n (1)%3/8
  • 12286143_10205011615241429_1169167339_n%4/8
  • 12277252_10http://media.egorealestate-cdn.com/Temporary/640x480/c0fb3d00-0000-0500-0000-000002151992205011616601463_988773429_n%5/8
  • 12167890_10205011614161402_957885229_n%6/8
  • 12305788_10205011614521411_1753094568_n%7/8
  • 12312023_10205011614281405_2088658894_n%8/8
  1/8
  12305761_10205011615441434_260522710_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 216
  • Tipi i prones: Toke
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Sauk
  • zone: - - -
  • Adresa: Sauk
  • Zona e brendshme: 1.250 m²
   • per shitje 300 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet toke truall ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes per vila. Toka ndodhet ne nje pozicion koder
  ku sheh nje panorame te Tiranes dhe Dajtit. Toka eshte me certifikate dhe eshte truall ndertimi. Eshte e rrethuar
  dhe ne brendesi te saj ka dy ndertesa te vogla. Eshte ne nje zone ku ka akses me rruget kryesore.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Transport publik
   • Shkolle
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 1250.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Leonard Nuhu
  Telefone: 0694050066
  email: leonard.nuhu@botaniku.c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %