Ju jeni vizitori 4628784

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartamente per Shitje ne bregdetin e Sarandes
 • Sr. June 2010, 4.JPG
  Full Screen
  • Sr. June 2010, 4.JPG%1/3
  • Sr. June 2010, 6.JPG%2/3
  • View 1%3/3
  1/3
  Sr. June 2010, 4.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 48
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 80 m²
  • Mbulim zone: 80 m²
   • per shitje 64 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamente ne Shitje, nje projekt i ri, ne rruge kryesore qe lidh Saranden me Butrintin. Projekti i keteyre apartamenteve lokalizohet 1 km larg nga qendra e qytetit. Pallati eshte 7- kate, lati nentoke per parking, kati perdhe lokale me sip. te medha, te cilat mund te ndahen sipas kerkesave, kati i I-re deri ne katin e V-st te cilat jane kate banimi me 8 Apartamente ne cdo kat, si dhe kati i fundit eshte Papafingo. Kati i III-te, kati i IV-rt dhe kati i V-st i banimit disponon 2 Apartamente me sip.te njejte ku dhoma e gjumit sheh anesore dhe dhoma ndenjes me ballkon shohin detin perballe. Apartamentet kane hapesira te organizuara mjaft mire. Ju mund te zgjidhni mes disa opsioneve apartamentin qe ju pershtatet me mire per te kaluar pushimet tuaja ne bregdetin e bukur te Sarandes apo per ta shfrytezuar si nje mundesi e mire investimi. Per cdo informacion te metejshem, mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • autostrade
  • Siperfaqet
   • planimetria 80.00 m²
   • Zone interneti 80.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %