Ju jeni vizitori 4694166

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambient trgëtar për shitje, Ish Uzina Enver
 • DSC_1044.JPG
  Full Screen
  • DSC_1044.JPG%1/20
  • DSC_1036.JPG%2/20
  • DSC_1038.JPG%3/20
  • DSC_1037.JPG%4/20
  • DSC_1042.JPG%5/20
  • DSC_1043.JPG%6/20
  • DSC_1041.JPG%7/20
  • DSC_1045.JPG%8/20
  • DSC_1046.JPG%9/20
  • DSC_1053.JPG%10/20
  • DSC_1052.JPG%11/20
  • DSC_1051.JPG%12/20
  • DSC_1050.JPG%13/20
  • DSC_1047.JPG%14/20
  • DSC_1054.JPG%15/20
  • DSC_1058.JPG%16/20
  • DSC_1056.JPG%17/20
  • DSC_1063.JPG%18/20
  • DSC_1057.JPG%19/20
  • DSC_1034.JPG%20/20
  1/20
  DSC_1044.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 106
  • Tipi i prones: Hapesire multifunksionale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: 21 dhjetori
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 225 m²
   • per shitje 224 900 €
 • Detajet e prones

  Ambient trgëtar në zonë tepër të aksesueshme, i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi. Ka ndricim natyral dhe orientim nga Lindja. Aktualisht është në aktivitet dhe i përshtatur si palestër. Ka dokumenta të rregullt pronësie.
  Ju ftojmë të na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 225.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %