Ju jeni vizitori 4582131

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambjent me qira 250 metra pranë Restorant Durrësi
 • 2
  Full Screen
  • 2%1/3
  • 4%2/3
  • 3%3/3
  1/3
  2
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 72
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Dibres
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 250 m²
  • Mbulim zone: 250 m²
   • Per qira  750 €
 • Detajet e prones

  Jept ambjent me qira shume prane tregut industial. Ambjenti ka funksionuar me pare si supermarket dhe ka ende disa pajisje te nevojshme nese deshironi te hapni nje biznes te ngjashem. Per nje vizite prane ambientit na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 250.00 m²
   • Zone interneti 250.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Eda Koni
  email: e.koni@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta