Ju jeni vizitori 4213206

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1 ne Ali Dem
 • IMG_6439.JPG
  Full Screen
  • IMG_6439.JPG%1/9
  • IMG_6404.JPG%2/9
  • IMG_6405.JPG%3/9
  • IMG_6401.JPG%4/9
  • IMG_6403.JPG%5/9
  • IMG_6402.JPG%6/9
  • IMG_6433.JPG%7/9
  • IMG_6408.JPG%8/9
  • 12400347_747792508699927_314025534_o%9/9
  1/9
  IMG_6439.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 223
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: nen ndertim
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Ali Demi
  • zone: - - -
  • Adresa: Ish Markata
  • Mbulim zone: 90,60 m²
   • per shitje 63 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1 ne nje pallat te ri.
  Punimet jane nga me cilesoret dhe firme serioze ne fushen e ndertimeve. Apartamenti
  ndodhet ne katin e tete dhe ka orientim Jug-Lindje. Ka dy dhoma gjumi . Ne sallon ka edhe ballkon.
  Apartamenti ka linjat e sistemit qendror per ngrohje. Ka termo-izolim dhe punime cilesore.
  Per me teper ju ofrojme nje vizite ne prone
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 90.60 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Leonard Nuhu
  Telefone: 0694050066
  email: leonard.nuhu@botaniku.c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %