Ju jeni vizitori 4628916

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 3+1 ne shitje
 • 3.......JPG
  Full Screen
  • 3.......JPG%1/5
  • 3.JPG%2/5
  • 3...........%3/5
  • 3....JPG%4/5
  • 3..JPG%5/5
  1/5
  3.......JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 73
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 104,20 m²
  • Mbulim zone: 132,53 m²
  • Zone toke: 28,33 m²
   • per shitje 106 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament 3+1 me pamje perendimore nga deti ne qytetin e Sarandes.Ndodhet ne Rr.``Skenderbeu`` ne hyrje te qytetit, ne katin e 2 te nje pallat te ri 8-katesh.
  Apartamenti perbehet nga 3 dhoma gjumi,1 dhome ndenje/ngrenie,1 tualet dhe 2 ballkone,i pamobiluar.Ka akses te plote ne dy prej rruget kryesore te qytetit.Per me teper informacion na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 132.53 m²
   • Zone toke 28.33 m²
   • Zone interneti 104.20 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %