Ju jeni vizitori 4636882

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet kati III i nje vile ne Bregdet
 • v2
  Full Screen
  • v2%1/8
  • v3%2/8
  • v1%3/8
  • v4%4/8
  • v5%5/8
  • v6%6/8
  • v7%7/8
  • v8%8/8
  1/8
  v2
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 119
  • Dhomat gjumi: 4 Dhomat gjumi + 2 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Vile
  • status: e re
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Shkembi I Kavajes
  • zone: - - -
  • Adresa: Qerret
  • Zona e brendshme: 193 m²
  • Vleresim energjie: A+
   • per shitje 160 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet kati i trete i nje vile ne Golem, Durres.Shume afer detit.Pjese e nje kompleksi vilash shume cilesore.Rrethuara nga pisha dhe gjelberim. Vila ka nje kopesht perreth saj.Vend te bollshem per te parkuar makine ne oborr. Per te vizituar pronen nga afer, na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 2
   • te gjitha dhomat 4
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • Perreth
   • zona jeshile
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 193.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %