Ju jeni vizitori 4197043

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartamenti 2+1 me siperfaqe 124 m2 te Lulishtja hyrja e Durresit.
 • IMG-20151201-WA0012 (1)
  Full Screen
  • IMG-20151201-WA0012 (1)%1/15
  • IMG-20151201-WA0011 (1)%2/15
  • IMG-20151201-WA0012%3/15
  • IMG-20151201-WA0016%4/15
  • IMG-20151201-WA0024%5/15
  • IMG-20151201-WA0014%6/15
  • IMG-20151201-WA0025%7/15
  • IMG-20151201-WA0027%8/15
  • IMG-20151201-WA0022%9/15
  • IMG-20151201-WA0010 (1)%10/15
  • IMG-20151201-WA0018 (1)%11/15
  • IMG-20151201-WA0009 (1)%12/15
  • IMG-20151201-WA0019%13/15
  • IMG-20151201-WA0028%14/15
  • IMG-20151201-WA0017%15/15
  1/15
  IMG-20151201-WA0012 (1)
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 196
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Lulishtja hyrja e Durresit
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 124 m²
  • Mbulim zone: 124 m²
  • Zone toke: 124 m²
   • per shitje 58 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartamenti 2+1 me siperfaqe 124 m2 te lulishtja hyrja e Durresit i mobiluar me kushte bashkekohore.
  Apartamenti eshte i strukturuar ne dy dhoma gjumi, sogiorno se bashku me kuzhinen, dy tualete dhe nje verande te madhe me pamje nga qyteti dhe porti.
  Apartamenti ndodhe ne katin e pare te banimit, ne nje pallat te ri me punime mjaft cilesore.
  Per me teper informacion ju ftoj ta vizitojme se bashku apartamentin.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone 2
   • Tualete 2
   • Korridor 1
   • Kuzhina 1
   • Dhoma ndenje 1
   • nr. I kateve 12
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Banka
   • Kendi I lojerave per femije
   • Qendra e qytetit
   • Ambjente comerciale
   • Prone rurale
   • zona jeshile
   • gjimnaz
   • autostrade
   • zone historike
   • Market
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
   • Vend taksish
   • Stacion treni
   • Pamje nga plazhi
   • Pamje nga qyteti
   • Pamje nga kopeshti
   • Pamje nga deti
  • Security
   • Video vezhgimi
  • Ekip
   • Ajer I kondicionuar
   • Alarm
   • tharese
   • gatim elektrik
   • Mikrovale
   • gas natyral
   • antene parabolike
   • Rrjete interneti
   • lavatrice
   • boljer uji
   • wi-fi
  • ekstra
   • Kushte Shkelqyer
  • Siperfaqet
   • planimetria 124.00 m²
   • Zone toke 124.00 m²
   • Zone interneti 124.00 m²
   • zone parkimi 2.00 m²
  • sherbimet
   • Televizor kabllor
   • Sherbimi I pastrimit E perditshme
   • elektricitet
   • gaz
   • Ndricim publik
   • Telefone
   • uje
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marjola Toska
  Telefone: +355369807680 / +355699807680
  email: info.newday@c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %