Ju jeni vizitori 4585585

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per shitje prane Liqenit te Thate
 • DSC_3126.JPG
  Full Screen
  • DSC_3126.JPG%1/4
  • DSC_3134.JPG%2/4
  • DSC_3129.JPG%3/4
  • 20150620_202808%4/4
  1/4
  DSC_3126.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 232
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I thate
  • zone: - - -
  • Adresa: Liqeni i Thate
  • Zona e brendshme: 115 m²
  • Mbulim zone: 130 m²
   • per shitje 130 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 130m2. Apartamenti ndodhet ne nje pallat ne ndertim, me punime cilesore dhe dhe me pamje nga liqeni. Organizimi i brendshem, dy dhoma dhumi, dy tualete, sallon ndenje i madh dhe ballkon me pamje te bukur. Per me shume informacion ju ftojm per nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 130.00 m²
   • Zone interneti 115.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Artjol Kadiu
  Telefone: 00355694050056
  email: a.kadiu@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %