Ju jeni vizitori 4588339

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament Luksoz per shitje Prane Rruges Siri Kodra
 • DSC_1112.JPG
  Full Screen
  • DSC_1112.JPG%1/10
  • DSC_1120.JPG%2/10
  • DSC_1108.JPG%3/10
  • DSC_1111.JPG%4/10
  • DSC_1110.JPG%5/10
  • DSC_1121.JPG%6/10
  • DSC_1125.JPG%7/10
  • DSC_1128.JPG%8/10
  • DSC_1114.JPG%9/10
  • DSC_1119.JPG%10/10
  1/10
  DSC_1112.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 233
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 2 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Selvia
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Siri Kodra
  • Zona e brendshme: 196 m²
  • Mbulim zone: 210 m²
  • Vleresim energjie: A+
  • Condo cmim: 10 €
   • per shitje 265 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament prane rruges Siri Kodra .Apartamenti eshte i gjithi i rinovuar nga fillimi dhe ne te jane perdorur materialet me cilesore . Arredim eshte bashkekohor dhe i bere nga arkitekte te huaj. Ambjenti eshte i organizuar ne nje sallon dhe ambjent gatimi te perbashket , 2 dhoma gjumi ,2 banjo, dy ballkone dhe nje korridor i bollshem.
  Apartamenti dispon gjithashtu sistem filtrimi per ujin , sistem sigurie me kamera te brendshem , sistem qendror ngrohje/ftohje dhe nje vend parkimi. Per me shume informacion ose nje vizite prane tij ju lutem te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 210.00 m²
   • Zone interneti 196.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Cino
  Telefone: 00355694050064
  email: i.cino@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %