Ju jeni vizitori 4638635

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per Shitje ne Qender te Bllokut
Ekskluzive
 • IMG_20151007_134021
  Full Screen
  • IMG_20151007_134021%1/7
  • IMG_20151007_134426%2/7
  • IMG_20151007_134459%3/7
  • IMG_20151007_134413%4/7
  • IMG_20151007_134544%5/7
  • IMG_20151007_134628%6/7
  • IMG_20151007_134210%7/7
  1/7
  IMG_20151007_134021
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 45
  • Dhomat gjumi: 4 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: Jo e aplikueshme
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Blloku, Tirane
  • Zona e brendshme: 213 m²
  • Mbulim zone: 220 m²
   • per shitje 380 000 €
 • Detajet e prones

  Nje apartament i rralle ka dale per shitje ne qender te bllokut.
  Apartamenti ka nje siperfaqie prej 213 m2 dhe mund te perdoret per banim ose per zyra. Ai ndodhet ne katin e dyte banim dhe ka pamje mbi gjithe qendren e famshme te bllokut. Apartamenti shoqerohet edhe me parkim e vet te mbyllur qe perben nje lehtesi te madhe.
  Per momentin eshte i dhene me qera tek nje kompani dhe ju mund te zgjidhni ta mbani me qera ose ta konvertoni ne 1 apo me shume apartamente. Eshte nje investim i mire pasi hyrjet per shitje ne ate zone jane te pakta dhe cmimi shkon gjithmone ne rritje.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 3
   • Dhoma ndenje 2
   • te gjitha dhomat 4
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
  • Siperfaqet
   • planimetria 220.00 m²
   • Zone interneti 213.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Armand Shkembi
  Account Manager
  Telefone: +355672049200
  email: armandshkembi@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %