Ju jeni vizitori 4136215

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Qira, Apartament 2+1
 • 20151128_184827
  Full Screen
  • 20151128_184827%1/6
  • 20151128_184847%2/6
  • 20151128_184744%3/6
  • 20151128_185110%4/6
  • 20151128_185001%5/6
  • 20151128_185017%6/6
  1/6
  20151128_184827
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 343
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kopshti botanik/zoologjik
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Peti
  • Zona e brendshme: 87 m²
  • Mbulim zone: 87 m²
   • Per qira  300 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne rrugen Peti, prane kopshtit zoologjik.
  Pozicionuar ne katin e pare te nje pallati te ri dhe shume cilesor.
  Siperfaqe totale 87 m2, organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon ndenje, 1 kuzhine e vecuar, 1 tualet dhe 1 verande.
  Sistem ngrohje - ftohje chiller.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 87.00 m²
   • Zone interneti 87.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ani Xhaferraj
  Telefone: 0694004133
  email: a.xhaferraj@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta