Ju jeni vizitori 4593744

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament ne shitje
 • IMG_20151224_122604
  Full Screen
  • IMG_20151224_122604%1/15
  • IMG_20151224_122448%2/15
  • IMG_20151224_123335%3/15
  • IMG_20151224_123224%4/15
  • IMG_20151224_123029%5/15
  • IMG_20151224_123421%6/15
  • IMG_20151224_123101%7/15
  • IMG_20151224_123050%8/15
  • IMG_20151224_123207%9/15
  • IMG_20151224_123253%10/15
  • IMG_20151224_122251%11/15
  • IMG_20151224_122736%12/15
  • IMG_20151224_122846%13/15
  • IMG_20151224_122833%14/15
  • IMG_20151224_122948%15/15
  1/15
  IMG_20151224_122604
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 71
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Myslym Shyri
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 120 m²
   • Per qira  160 000 €
 • Detajet e prones

  Jepet per shitje apartament ne rrugen Myslym Shyri, ne nje ndertese te re dhe mjaft cilesor. Organizohet me 2 dhoma gjumi, 2 tualete, dhe 1 living room. Ka nje siperfaqe prej 120 m2. dhe ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit dhe me akses ne te gjitha drejtimet. Apartamenti ndodhet ne kate te 8 me ashensor.Per me shume informacione ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 120.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erion Xhaferraj
  Telefone: +355692056007
  email: e.xhaferraj@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta