Ju jeni vizitori 4593861

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet Vile me qira prane zogut te zi
 • IMG_20151014_115031
  Full Screen
  • IMG_20151014_115031%1/21
  • IMG_20151014_114823%2/21
  • IMG_20151014_114541%3/21
  • IMG_20151014_115803%4/21
  • IMG_20151014_115801%5/21
  • IMG_20151014_115816%6/21
  • IMG_20151014_115830%7/21
  • IMG_20151014_115819%8/21
  • IMG_20151014_115929%9/21
  • IMG_20151014_115838%10/21
  • IMG_20151014_115926%11/21
  • IMG_20151014_120112%12/21
  • IMG_20151014_120023%13/21
  • IMG_20151014_115955%14/21
  • IMG_20151014_120158%15/21
  • IMG_20151014_120122%16/21
  • IMG_20151014_120211%17/21
  • IMG_20151014_120228%18/21
  • IMG_20151014_120903%19/21
  • IMG_20151014_120929%20/21
  • IMG_20151014_120914%21/21
  1/21
  IMG_20151014_115031
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 52
  • Dhomat gjumi: 8 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Zogu I Zi
  • zone: - - -
  • Adresa: Prapa pallatit te sportit Asllan Rusi
  • Zona e brendshme: 450 m²
  • Mbulim zone: 470 m²
  • Zone toke: 600 m²
   • Per qira  2 000 €
 • Detajet e prones

  Vila ka nje siperfaqe totale prej 450 m2 dhe eshte e ndare ne 3 kate. Kati i pare ka nje siperfaqe prej 200 m2 ndersa dy katet e tjera kane nga nje siperfaqe prej 125m2 secili.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone toke 600.00 m²
   • planimetria 470.00 m²
   • Zone interneti 450.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 4
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enkela Guzi
  Office Manager
  Telefone: +355672049700 / +35542403900
  email: info@c21meiproperties.com / enkelaguzi@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta