Ju jeni vizitori 4589116

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament i Bukur per Shitje tek Berryli (2+1)
 • IMG_20151001_095231
  Full Screen
  • IMG_20151001_095231%1/10
  • IMG_20151001_095247%2/10
  • IMG_20151001_095211%3/10
  • IMG_20151001_095306%4/10
  • IMG_20151001_095325%5/10
  • IMG_20151001_100418%6/10
  • IMG_20151001_095435%7/10
  • IMG_20151001_101025%8/10
  • IMG_20151001_100610%9/10
  • IMG_20151001_100616%10/10
  1/10
  IMG_20151001_095231
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 54
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: Jo e aplikueshme
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Berryli
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Hoxha Tahsim, Kryqezimi me Unazen
  • Zona e brendshme: 80 m²
  • Mbulim zone: 83 m²
   • per shitje 75 000 €
 • Detajet e prones

  Nje apartament i mobiluar bukur eshte per shitje tek zona e Berrylit. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati ekzistues ne kryqezimin mes Rr. Hoxha Tahsim dhe Unazes. Pronaret levizin per arsye zgjerimi dhe apartamentin ne fjale e kane rregulluar ne cdo aspekt; eshte i termoizoluar, hidroizoluar, me parket cilesor, paisje te shtrenjta elektroshtepiake, tualet modern etj. Pra, eshte gati per banim dhe ju kurseni shume nga kostot fillestare te hyrjes ne shtepi. Venndodhja eshte shume strategjike dhe ka transport publik ne te gjitha drejtimet.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 83.00 m²
   • Zone interneti 80.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Armand Shkembi
  Account Manager
  Telefone: +355672049200
  email: armandshkembi@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %