Ju jeni vizitori 4614425

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Magazina me qira
 • IMG_6102.JPG
  Full Screen
  • IMG_6102.JPG%1/9
  • IMG_6103.JPG%2/9
  • IMG_6101.JPG%3/9
  • IMG_6104.JPG%4/9
  • IMG_6106.JPG%5/9
  • IMG_6105.JPG%6/9
  • IMG_6107.JPG%7/9
  • IMG_6108.JPG%8/9
  • IMG_6109.JPG%9/9
  1/9
  IMG_6102.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 45
  • Tipi i prones: depo
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Fusha e Aviacionit
  • zone: - - -
   • Per qira  4 €
 • Detajet e prones

  Jepen magazina me qira ne zone afer Tiranes, me siperfaqe te ndryshme dhe perkatesisht magazina nr.1 siperfaqe prej 268 m2, magazina nr.2 siperfaqe prej 93 m2 dhe magazina nr.3 siperfaqe prej 93 m2.Ambjentet jane me tualete dhe me ajer te kondicionuar dhe me sistem ndricimi te instaluar.Per te vizituar pronen nga afer, na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Nuk ka te reja te mundshme
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta