Ju jeni vizitori 4592483

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament Per Qira 3+ prane ETC
 • P1120893.JPG
  Full Screen
  • P1120893.JPG%1/12
  • P1120892.JPG%2/12
  • P1120894.JPG%3/12
  • P1120895.JPG%4/12
  • P1120896.JPG%5/12
  • P1120898.JPG%6/12
  • P1120902.JPG%7/12
  • P1120904.JPG%8/12
  • P1120905.JPG%9/12
  • P1120900.JPG%10/12
  • P1120907.JPG%11/12
  • P1120908.JPG%12/12
  1/12
  P1120893.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 232
  • Dhomat gjumi: 4 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blv.Bajram Curri
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Blv Bajram Curri
  • Zona e brendshme: 200 m²
  • Mbulim zone: 220 m²
   • Per qira  2 000 €
 • Detajet e prones

  Jepet per qira apartament ne katet e larta tek qendra ETC ,arredim i modern dhe cilesor , siperfaqe te organizuar ne dhome te madhe ndenjeje me ballkon dhe kuzhine te kompletuar, 3 dhoma gjumi te bollshme, nje depo dhe 3 tualete.Per tju shoqeruar prane ketij apartamenti mos hezitoni te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 3
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 4
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Transport publik
  • Siperfaqet
   • planimetria 220.00 m²
   • Zone interneti 200.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marina Pali
  Telefone: +355686045146
  email: marinapali@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta