Ju jeni vizitori 4628986

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qera 1+1
 • 12511821_10207501119440142_903480763_n
  Full Screen
  • 12511821_10207501119440142_903480763_n%1/8
  • 12498537_10207501119760150_1572860953_n%2/8
  • 12511624_10207501119680148_967031102_n%3/8
  • 12483437_10207501120040157_1338502092_n%4/8
  • 12498852_10207501118800126_1164211771_n%5/8
  • 12516192_10207501119920154_634960634_n%6/8
  • 12498720_10207501120120159_2006062217_n%7/8
  • 12516534_10207501120240162_1743635988_n%8/8
  1/8
  12511821_10207501119440142_903480763_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 198
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Pallati I Sporteve
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Mujo Ulqinaku
  • Zona e brendshme: 73 m²
  • Mbulim zone: 63 m²
   • Per qira  250 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqje 73 m2. Pallati eshte ndertuar ne vitin 2011 ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit ,prane parkut sportiv ,ne rrugen Mujo Ulqinaku. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe i pabanuar me pare. Ndodhet ne katin e 6 te pallatit i cili eshte i pajisur me ashensor uje ,drita 24 ore. Dhoma e ndenjes e shtruar me laminat, mobiljet antike prej druri dhe ambjenti i ngohte e bejne kete apartament vendin ideal per nje familje te vogel.Per me shume na kontaktoni ta vizitojme se bashku. Ju mirepresim!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone 1
   • Tualete 1
   • Kuzhina 1
   • te gjitha dhomat 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
   • Vend taksish
  • Ekip
   • Ajer I kondicionuar
   • Dere e blinduar
   • frigorifer
   • furnizime
   • lavatrice
  • ekstra
   • Kushte Shkelqyer
  • Siperfaqet
   • planimetria 63.00 m²
   • Zone interneti 73.00 m²
  • sherbimet
   • Televizor kabllor
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Klajd Shahini
  Agent
  Telefone: +355693544266
  email: klajdishahini92@gmail.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta