Ju jeni vizitori 4688090

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Lokal ne Shitje
Ekskluzive
 • DSC_4708.JPG
  Full Screen
  • DSC_4708.JPG%1/9
  • DSC_4707.JPG%2/9
  • DSC_4722.JPG%3/9
  • DSC_4711.JPG%4/9
  • DSC_4723.JPG%5/9
  • DSC_4724.JPG%6/9
  • DSC_4725 (1).JPG%7/9
  • DSC_4717.JPG%8/9
  • DSC_4719.JPG%9/9
  1/9
  DSC_4708.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 801
  • Tipi i prones: Bar
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Laprake
  • zone: - - -
  • Adresa: Laprake ,perball shkolles se mesme "Aleks Budi"
  • Zona e brendshme: 60,30 m²
   • per shitje 120 000 €
 • Detajet e prones

  Bar-Kafe, prane shkolles se mesme 'Aleks Budi'. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 61 m2, eshte i arreduar ne menyre bashkekohore me te gjitha paisjet e nevojshme, 4 tavolina me kolltuqe, 4 tavolina me karrige si dhe 4 tavolina per ambjentin e jashtem. Lokali eshte ne gjendje pune dhe ka nje klientele te rregullt. Per me shume informacion na telefononi .
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Shkolle
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 60.30 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilma Myrtolli
  Telefone: +355694004123 / 0694004123 / +355042452245
  email: info@c21mbproperties.al / info@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %