Ju jeni vizitori 4694066

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet Vile me Qera ne Sauk
 • IMG_0117.JPG
  Full Screen
  • IMG_0117.JPG%1/23
  • IMG_0133.JPG%2/23
  • IMG_0124.JPG%3/23
  • Vila Farke.JPG%4/23
  • IMG_0135.JPG%5/23
  • IMG_0137.JPG%6/23
  • IMG_0176.JPG%7/23
  • IMG_0177.JPG%8/23
  • IMG_0173.JPG%9/23
  • IMG_0167.JPG%10/23
  • IMG_0185.JPG%11/23
  • IMG_0184.JPG%12/23
  • Vila Farke3%13/23
  • IMG_0162.JPG%14/23
  • IMG_0119.JPG%15/23
  • IMG_0120.JPG%16/23
  • IMG_0186.JPG%17/23
  • IMG_0192.JPG%18/23
  • IMG_0210.JPG%19/23
  • IMG_0211.JPG%20/23
  • IMG_0201.JPG%21/23
  • IMG_0220.JPG%22/23
  • IMG_0224.JPG%23/23
  1/23
  IMG_0117.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 259
  • Dhomat gjumi: 4 Dhomat gjumi + 2 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Farke
  • zone: - - -
  • Adresa: Farke
  • Zona e brendshme: 500 m²
  • Mbulim zone: 560 m²
  • Zone toke: 1.200 m²
   • Per qira  1 200 €
 • Detajet e prones

  Vila ndodhet ne nje zone shume te qete te Tiranes. Ka nje pamje te mrekullueshme te Tiranes.
  Vila eshte e rrethuar dhe ka nje hapesire prej 1200m2. Vila ka sistem alarmi dhe me sistem
  telekomandimi per deren e garazhdit dhe ate te portes kryesore. Organizimi i viles eshte:
  -Kati -1 eshte garazh dhe ka shkalle te brendshme per katin lart
  -Kati 0 ka nje Holl te madh dhe 1 tualet
  -Kati 1 ka 2 dhoma gjumi, 1 holl me kuzhine gatimi dhe nje tualet me xhakuzi
  -Kati 2( papafingo) ka 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete dhe kane akses ne nje verande 65m2
  Vila ka sistem ngrohje dhe ne hollin kryesore ka edhe nje piano. gjithashtu ka edhe nje mori te
  madhe me piktura. Ambjentin e jashtem e ka me peme dhe palma e cila eshte shume relaksuese.
  Per me teper ju ftojme per nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 4
   • Dhoma ndenje 2
   • te gjitha dhomat 4
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 560.00 m²
   • Zone toke 1200.00 m²
   • Zone interneti 500.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Leonard Nuhu
  Telefone: 0694050066
  email: leonard.nuhu@botaniku.c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta