Ju jeni vizitori 4695423

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Hotel me qera.
 • SAM_0241.JPG
  Full Screen
  • SAM_0241.JPG%1/43
  • 12544664_216513745353778_2061557931_o%2/43
  • SAM_0269.JPG%3/43
  • 12546076_216487848689701_917723701_o%4/43
  • 30.JPG%5/43
  • 12516633_216514042020415_570005356_o%6/43
  • 12443500_216513702020449_1605598477_o%7/43
  • 27.JPG%8/43
  • 28.JPG%9/43
  • 939191_216513925353760_1142558544_o%10/43
  • 12517012_216514028687083_1043425068_o%11/43
  • 12517205_216487862023033_876392299_o%12/43
  • 12528434_216513888687097_433852281_o%13/43
  • 12517021_216513938687092_882447993_o%14/43
  • 12528391_216514118687074_404081378_o%15/43
  • 12528433_216487838689702_1433924300_o%16/43
  • 12528524_216513805353772_1428018285_o%17/43
  • 12544169_216514132020406_716078641_o%18/43
  • 12544795_216487878689698_1124460309_o%19/43
  • 12544785_216487688689717_28258872_o%20/43
  • 12544829_216513915353761_736418376_o%21/43
  • 12544843_216514138687072_252524341_o%22/43
  • 12544893_216514058687080_642318756_o%23/43
  • 12545863_216514032020416_1927687077_o%24/43
  • 12545961_216514102020409_1014475461_o%25/43
  • 12546153_216514085353744_1786378011_o%26/43
  • 12545898_216487698689716_721544332_o%27/43
  • 12546202_216513932020426_1862929607_o%28/43
  • 12557673_216514148687071_126575554_o%29/43
  • 12557834_216513895353763_1955536654_o%30/43
  • 12562574_216513668687119_1170217709_o%31/43
  • 12562575_216514098687076_1445053044_o%32/43
  • SAM_0223.JPG%33/43
  • SAM_0226.JPG%34/43
  • SAM_0225.JPG%35/43
  • SAM_0232.JPG%36/43
  • SAM_0227 (1).JPG%37/43
  • SAM_0227.JPG%38/43
  • SAM_0242.JPG%39/43
  • SAM_0245.JPG%40/43
  • SAM_0243.JPG%41/43
  • SAM_0262.JPG%42/43
  • SAM_0272.JPG%43/43
  1/43
  SAM_0241.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 84
  • Tipi i prones: Hotel me vet sherbim
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 200 m²
  • Mbulim zone: 240 m²
  • Zone toke: 40 m²
   • Per qira  8 750 €
 • Detajet e prones

  Jepet hotel me qera,ne Rrugen Butrinti-Kanali i Çukes.
  Godina ka nje siperfaqe net prej 240 m2,Ndodhet ne vijen e dyte te detit,pamje jug-perendimore te plote nga deti Jon,me aksesim ne rrugen kryesore,pozicionim shume i favorshem turistik.
  Kapaciteti mbajtes eshte 36 dhoma,ose sipas organizimit te shtreterve 92 persona.Gjithashtu objekti eshte i pajisur me restorant,garazh dhe bar.
  Opsionale ofrohet edhe mundesimi i nje bari veror ne katin e siperm,
  Ndodhet ne nje zone te gjelberuar.Favorizim tjeter gjeografikisht konsiderohet edhe fakti se ky objekt eshte 10 minuta larg qytetit te Ksamilit.
  Per me teper ijeni te mirepritur te na kontaktoni,si dhe per viziten ne kete objekt!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 37
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 74
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 36
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 240.00 m²
   • Zone interneti 200.00 m²
   • Zone toke 40.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 15
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Suzana Hasalamaj
  Telefone: +355694050025
  email: suzana.hasalamaj@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta