Ju jeni vizitori 4698292

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qera 2+1
 • Photo0490
  Full Screen
  • Photo0490%1/8
  • Photo0493%2/8
  • Photo0491%3/8
  • Photo0494%4/8
  • Photo0498%5/8
  • Photo0499%6/8
  • Photo0497%7/8
  • Photo0492%8/8
  1/8
  Photo0490
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 201
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Ish Rajoni I Policise
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Kasem Durresi"
  • Zona e brendshme: 97 m²
  • Mbulim zone: 97 m²
   • Per qira  150 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qera apartament 2+1 ne zonen e ish-rajonit te policise. Pallati eshte 9 katesh ,i ndertuar vitet e fundit dhe ka perfunduar te gjitha punimet. Ne cdo kat te pallatit jane tre hyrje. Pallati eshte i pajisur dhe me ashensor. Per nje vizite nga afer, ju ftojm te na kontaktoni. (cmimi i diskutueshem)
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone 2
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Stacion/zjarrfikes
   • gjimnaz
   • Market
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
  • Ekip
   • dush
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
  • Siperfaqet
   • pjesa e ballkonit 10.00 m²
   • planimetria 97.00 m²
   • Zone interneti 97.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Klajd Shahini
  Agent
  Telefone: +355693544266
  email: klajdishahini92@gmail.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta