Ju jeni vizitori 4653858

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira Ambjenti
 • DSC05833.JPG
  Full Screen
  • DSC05833.JPG%1/5
  • DSC05834.JPG%2/5
  • DSC05835.JPG%3/5
  • DSC05830.JPG%4/5
  • DSC05825.JPG%5/5
  1/5
  DSC05833.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 84
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Teodor Keko
  • Zona e brendshme: 757 m²
  • Mbulim zone: 757 m²
   • per shitje 750 000 €
   • Per qira  2 000 €
 • Detajet e prones

  Te zona e Ish-Astirit, ne Unazen e Re, shume prane rruges kryesore (50 m larg rruges), jepet me qira, ose shitet ambjenti ne katin e dyte, ne nje ndertim te ri dhe me parametra bashkekohore. Ambjenti eshte i shfrytezueshem per aktivtete te ndryshme tregatare dhe biznesei, dhe gjithashtu ka mundesi te ndryshme ndarjeje, si dhe dy hyrje dhe dy shkalle,te vecanta vetem per ambjentin. Per me shume informacion dhe detaje, na kontaktoni. Faleminderit!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
  • Perreth
   • autostrade
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 757.00 m²
   • Zone interneti 757.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erion Tema
  Telefone: 0692070029
  email: e.tema@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %