Ju jeni vizitori 4675255

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambjent ne shitje per Dyqan me siperfaqe 70 m2
 • 12546282_1173266679357669_843883266_o (1)
  Full Screen
  • 12546282_1173266679357669_843883266_o (1)%1/5
  • 12544745_1173266729357664_1419160374_o%2/5
  • 12510114_1173266719357665_772292037_o (1)%3/5
  • 12545846_1173266686024335_2119813013_o (1)%4/5
  • 12562552_1173266692691001_844599032_o (1)%5/5
  1/5
  12546282_1173266679357669_843883266_o (1)
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 86
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 70 m²
   • per shitje 8.500.000Lek
 • Detajet e prones

  Shitet ambjent per Dyqan me siperfaqe 70 m2 i pajisur me tualet.
  Ambjenti ndodhet ne Rrugen ``Ismail Qemali`` ne lagjen Nr.4.
  Ky ambjent ndodhet ne katin e pare te nje pallati me akses ne rruge ne nje lagje te populluar,
  si dhe ajo zone eshte me fluks biznesesh si hotele dhe dyqane.Per me teper informacion na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
  • Perreth
   • autostrade
   • farmaci
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 70.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %