Ju jeni vizitori 4636844

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartment 2+1 me Qera ne Qender te Tiranes, afer me Coin
 • FullSizeRender 10
  Full Screen
  • FullSizeRender 10%1/9
  • FullSizeRender 8%2/9
  • FullSizeRender 9%3/9
  • IMG_8571%4/9
  • IMG_8572%5/9
  • FullSizeRender 11%6/9
  • Balcony%7/9
  • Kitchen%8/9
  • Corridor%9/9
  1/9
  FullSizeRender 10
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 254
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: St.Qemal Stafa
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Themestokli Germenji
  • Zona e brendshme: 120 m²
   • Per qira  650 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qera apartament 2+1 ne nje nder zonat me te mira te Tiranes, prane Qendres Tregtare Coin, tek ish zyrat e Digitalb. Pallati eshte shume cilesor dhe i qete. Apartamenti eshte i perbere nga dy dhoma gjumi, nje sallon te madh plush ambient gatimi, dy banjo dhe nje ballkon. Mobilimi eshte cilesor dhe i bere ne vitet e fundit. Shtepia eshte e kompletuar me te gjitha orendite e nevojshme dhe e gatshme per banim te menjehereshem. Cmimi i qerase perfshin taksat. Ju ftojme te na kontaktoni per nje vizite prane apartamentit.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Korridor
   • Dhoma ndenje 1
  • Perreth
   • Banka
   • Kendi I lojerave per femije
   • Qendra e qytetit
   • rezidence e rrethuar
   • Ambjente comerciale
   • zona jeshile
   • gjimnaz
   • Market
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • qender tregtare
   • Supermarkete
  • Ekip
   • Ajer I kondicionuar
   • Dere e blinduar
   • Sobe
   • pjatalares
   • gatim elektrik
   • frigorifer
   • furnizime
   • bazament hekuri
   • Pajisjet per kuzhine
   • Ngritje 1
   • Mikrovale
   • Pasyqyre prej xhami 2
   • gas natyral
   • sobe
   • antene parabolike
   • Rrjete interneti
   • Frigorifer
   • dush 2
   • Boshllek
   • dollap 2
   • lavatrice
   • boljer uji
   • wi-fi
  • sherbimet
   • elektricitet
   • gaz
   • Akses interneti
   • Telefone
   • uje
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Besard Rusi
  Telefone: 00355692029323
  email: besard.rusi@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta