Ju jeni vizitori 4175445

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 3+1 per qira ( RTVSH)
 • 20160111_133454
  Full Screen
  • 20160111_133454%1/12
  • 20160111_133511%2/12
  • 20160111_133628%3/12
  • 20160111_133837%4/12
  • 20160111_133844%5/12
  • 20160111_133942%6/12
  • 20160111_133657%7/12
  • 20160111_133738%8/12
  • 20160111_133613%9/12
  • 20160111_133809%10/12
  • 20160111_133758%11/12
  • 20160111_133639%12/12
  1/12
  20160111_133454
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 250
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Themistokli Germenji
  • Zona e brendshme: 125 m²
  • Mbulim zone: 130 m²
  • Condo cmim: 15 €
   • Per qira  800 €
 • Detajet e prones

  Jepet per qira apartament i mobiluar , prane Amb. Amerikane, ne nje pallat te ndertuar vitet e fundit, hapesirat e brendshme te organizuara ne korridor te madh , dhome ndenjeje +kuzhine dhe ballkon, 3 dhoma gjumi te bollshme, 2 tualete .Apartamenti disponon nje vend parkimi ne katin nentoke. Per nje vizite prane ketij apartamenti apo me shume detaje mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
  • Siperfaqet
   • planimetria 130.00 m²
   • Zone interneti 125.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marina Pali
  Telefone: +355686045146
  email: marinapali@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta