Ju jeni vizitori 4163630

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 3+1 te Selvia.
 • Salloni
  Full Screen
  • Salloni%1/11
  • Guzhina%2/11
  • Guzhina%3/11
  • Salloni%4/11
  • Pamje nga Ballkoni%5/11
  • Dhoma 1%6/11
  • Dhoma 1%7/11
  • Dhoma 2%8/11
  • Dhoma 3%9/11
  • Banjo 1%10/11
  • Banjo 2%11/11
  1/11
  Salloni
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 256
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Selvia
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga: Saraceve
  • Zona e brendshme: 140 m²
  • Mbulim zone: 140 m²
   • per shitje 145 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet 5- minuta nga Qendra e Tiranes,ne nje nga zonat me te frekuentuara dhe me akses te drejteperdrejte me te gjitha rruget kryesore.Apartamenti ka hapesira te bollshme dhe te shfrytezueshme ,eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi ,1 dhome ndenje ,ambjent gatimi ,2 tualete ,ballkon dhe 1 korridor funksional,gjithashtu ka edhe 1 ambjent qe funksionon si Depo.Apartamenti eshte i lidhur me gjenerator ne rast mungese te energjise elektrike. Cmimi eshte shume i mire ne raport me zonen.Pjesa e sallonit, Guzhina dhe nje banjo kane drejtim juglindje. Tre dhomat e gjumit kane drejtim Perendim. Disponon certifikate pronesie.Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 4
  • Perreth
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
   • Qendra e qytetit
   • Banka
   • rezidence e rrethuar
   • Ambjente comerciale
   • Stacion gazi
   • gjimnaz
   • Market
   • farmaci
   • Verande
  • Ekip
   • Ajer I kondicionuar
   • pjatalares
   • gatim elektrik
   • furnizime
   • Gjenerator
   • Ngritje 1
   • Pasyqyre prej xhami 2
   • sobe
   • dush 1
   • lavatrice
   • boljer uji
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
  • Siperfaqet
   • Zona e nates 15.50 m2
   • Zona e nates 14.20 m2
   • Zona e nates 15.00 m2
   • interier I dhomes 11.50 m2
   • interier I dhomes 2.00 m2
   • interier I dhomes 6.70 m2
   • interier I dhomes 22.00 m2
   • Zona tualetit 5.60 m2
   • Zona tualetit 4.50 m2
   • Hapesira e dhomes se ndenjes 20.00 m2
   • pjesa e ballkonit 6.70 m²
   • Vendi I kuzhines 11.40 m²
   • siperfaqja e depos 2.00 m²
   • planimetria 140.00 m²
   • Zone interneti 140.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Besard Rusi
  Telefone: 00355692029323
  email: besard.rusi@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %