Ju jeni vizitori 4581823

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 1+1 per shitje te Vision Plus
 • IMG-20160113-WA0001
  Full Screen
  • IMG-20160113-WA0001%1/9
  • IMG-20160113-WA0000%2/9
  • IMG-20160113-WA0003%3/9
  • IMG-20160113-WA0006%4/9
  • IMG-20160113-WA0008%5/9
  • IMG-20160113-WA0008(1)%6/9
  • IMG-20160113-WA0010%7/9
  • IMG-20160113-WA0002%8/9
  • IMG-20160113-WA0009%9/9
  1/9
  IMG-20160113-WA0001
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 60
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Don Bosko
  • zone: - - -
  • Adresa: Don Bosko
  • Zona e brendshme: 64,40 m²
  • Mbulim zone: 70 m²
  • Zone toke: 17,20 m²
   • per shitje 63 500 €
 • Detajet e prones

  Ne katin e 2 brenda ne Kompleksin e Vision + shitet nje apartament 1+1 . Aapartamenti eshte i organizuar ne 1 sallon dhe guzhine , 1 dhome gjumi , banjo dhe ballkon .
  Apartamenti disponon certifikate pronesie .
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 70.00 m²
   • Zone toke 17.20 m²
   • Zone interneti 64.40 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Astrit Fadili
  Reas Estate Agent
  Telefone: +355676022312
  email: astritfadili@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %