Ju jeni vizitori 4573561

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Hotel ne shitje
 • DSCN0527.JPG
  Full Screen
  • DSCN0527.JPG%1/91
  • DSCN0613.JPG%2/91
  • DSCN0529.JPG%3/91
  • DSCN0501.JPG%4/91
  • DSCN0502.JPG%5/91
  • DSCN0498.JPG%6/91
  • DSCN0491.JPG%7/91
  • DSCN0505.JPG%8/91
  • DSCN0506.JPG%9/91
  • DSCN0508.JPG%10/91
  • DSCN0510.JPG%11/91
  • DSCN0509.JPG%12/91
  • DSCN0518.JPG%13/91
  • DSCN0507.JPG%14/91
  • DSCN0511.JPG%15/91
  • DSCN0512.JPG%16/91
  • DSCN0514.JPG%17/91
  • DSCN0513.JPG%18/91
  • DSCN0517.JPG%19/91
  • DSCN0519.JPG%20/91
  • DSCN0521.JPG%21/91
  • DSCN0619.JPG%22/91
  • DSCN0522.JPG%23/91
  • DSCN0523.JPG%24/91
  • DSCN0524.JPG%25/91
  • DSCN0525.JPG%26/91
  • DSCN0526.JPG%27/91
  • DSCN0528.JPG%28/91
  • DSCN0530.JPG%29/91
  • DSCN0531.JPG%30/91
  • DSCN0532.JPG%31/91
  • DSCN0533.JPG%32/91
  • DSCN0534.JPG%33/91
  • DSCN0541.JPG%34/91
  • DSCN0535.JPG%35/91
  • DSCN0539.JPG%36/91
  • DSCN0537.JPG%37/91
  • DSCN0545.JPG%38/91
  • DSCN0547.JPG%39/91
  • DSCN0548.JPG%40/91
  • DSCN0549.JPG%41/91
  • DSCN0550.JPG%42/91
  • DSCN0552.JPG%43/91
  • DSCN0554.JPG%44/91
  • DSCN0555.JPG%45/91
  • DSCN0557.JPG%46/91
  • DSCN0558.JPG%47/91
  • DSCN0560.JPG%48/91
  • DSCN0562.JPG%49/91
  • DSCN0564.JPG%50/91
  • DSCN0565.JPG%51/91
  • DSCN0566.JPG%52/91
  • DSCN0567.JPG%53/91
  • DSCN0568.JPG%54/91
  • DSCN0569.JPG%55/91
  • DSCN0570.JPG%56/91
  • DSCN0571.JPG%57/91
  • DSCN0572.JPG%58/91
  • DSCN0573.JPG%59/91
  • DSCN0574.JPG%60/91
  • DSCN0576.JPG%61/91
  • DSCN0577.JPG%62/91
  • DSCN0579.JPG%63/91
  • DSCN0580.JPG%64/91
  • DSCN0581.JPG%65/91
  • DSCN0582.JPG%66/91
  • DSCN0583.JPG%67/91
  • DSCN0584.JPG%68/91
  • DSCN0585.JPG%69/91
  • DSCN0586.JPG%70/91
  • DSCN0587.JPG%71/91
  • DSCN0588.JPG%72/91
  • DSCN0589.JPG%73/91
  • DSCN0590.JPG%74/91
  • DSCN0592.JPG%75/91
  • DSCN0594.JPG%76/91
  • DSCN0595.JPG%77/91
  • DSCN0597.JPG%78/91
  • DSCN0600.JPG%79/91
  • DSCN0601.JPG%80/91
  • DSCN0602.JPG%81/91
  • DSCN0605.JPG%82/91
  • DSCN0606.JPG%83/91
  • DSCN0607.JPG%84/91
  • DSCN0608.JPG%85/91
  • DSCN0609.JPG%86/91
  • DSCN0610.JPG%87/91
  • DSCN0611.JPG%88/91
  • DSCN0614.JPG%89/91
  • DSCN0616.JPG%90/91
  • DSCN0618.JPG%91/91
  1/91
  DSCN0527.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 90
  • Tipi i prones: Hotel me vet sherbim
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 300 m²
  • Mbulim zone: 670 m²
  • Zone toke: 370 m²
   • per shitje 1 300 000 €
   • Per qira  22 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet dhe jepet ,me qera Hotel ne vijen e dyte te detit me dokumentacion te rregullt,
  Hoteli ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara turistike te qytetit vetem pak minuta larg plazhit dhe
  larg qytezes se Ksamilit.
  Ka nje pozicion gjeografik shume te favorshem me pamje relaksuese nga deti Jon.
  Perbehet prej 19 dhoma gjumi ne total perfshire dhe suitat te cilat disponojne 3 dhoma gjumi .
  Totali i shtreterve eshte 79 .
  Bar restoranti ndodhet ne katin e pare te objektit me hapesira te medha.
  Hoteli disponon parkim prej 370 m2
  Per me teper informacion na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 38
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone toke 370.00 m²
   • planimetria 670.00 m²
   • Zone interneti 300.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Anxhela Kasneci
  Agent
  Telefone: 0694050036
  email: anxhela.kasneci@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %