Ju jeni vizitori 4650819

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Qira, Apartament/Duplex 3+1, Kodra e Diellit
 • IMG_20151218_135730
  Full Screen
  • IMG_20151218_135730%1/11
  • IMG_20151218_135441%2/11
  • IMG_20151218_135613%3/11
  • CYMERA_20151017_111254%4/11
  • DSC_3049 (2).JPG%5/11
  • DSC_3047 (erion xhaferraj's conflicted copy 2015-10-17).JPG%6/11
  • DSC_3029.JPG%7/11
  • DSC_3026.JPG%8/11
  • DSC_3042.JPG%9/11
  • DSC_3033.JPG%10/11
  • DSC_3046.JPG%11/11
  1/11
  IMG_20151218_135730
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 3025
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kodra e Diellit
  • zone: - - -
  • Adresa: Kodra e Diellit
  • Zona e brendshme: 120 m²
  • Mbulim zone: 147 m²
   • Per qira  575 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te qyteti te Tiranes, tek Rezidenca Kodra e Diellit.
  Pozicionuar ne kat te 3, stil duplex. Ne katin e pare ndodhet dhoma ndjenjes, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ne katin e dyte ndodhen 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Mobilimi eshte i kendshem, pajisur me te gjitha orendite e nevojshme per te bere qendrimin sa me te rehatshem.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 147.00 m²
   • Zone interneti 120.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ani Xhaferraj
  Telefone: 0694004133
  email: a.xhaferraj@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta