Ju jeni vizitori 4673422

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 , Sarande
 • 12544074_154671014906297_9338163_o
  Full Screen
  • 12544074_154671014906297_9338163_o%1/10
  • 12545780_154671028239629_1644397951_o%2/10
  • 12544715_154671024906296_1610858540_o%3/10
  • 12516625_154670961572969_1544288605_o%4/10
  • 12544271_154671018239630_1281897350_o%5/10
  • 12557001_154670978239634_827081986_o%6/10
  • 12499405_154670951572970_1677407881_o%7/10
  • 12546112_154670971572968_1648122788_o%8/10
  • 12562587_154670998239632_1799548836_o%9/10
  • 12562673_154670994906299_983979654_o%10/10
  1/10
  12544074_154671014906297_9338163_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 95
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 100 m²
  • Mbulim zone: 129,30 m²
  • Zone toke: 29,30 m²
   • per shitje 84 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament ne shitje ne zonen e hyrjes se qytetit te Sarandes , me pozicion
  te favorshem gjeografik ne zonen turistike te qytetit .
  Pallati eshte i ri me strukture moderne dhe dokumentacion te rregullt
  Hyrja perbehet prej 1 dhome gjumi , 1 sallon dhe 1 tualet.
  Pozicioni eshte Jug-perendimor me pamje nga deti Jon.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 129.30 m²
   • Zone toke 29.30 m²
   • Zone interneti 100.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Anxhela Kasneci
  Agent
  Telefone: 0694050036
  email: anxhela.kasneci@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %