Ju jeni vizitori 4615574

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per qira (Zyra)
 • 355692122286-2016-01-04(11)
  Full Screen
  • 355692122286-2016-01-04(11)%1/6
  • 355692122286-2016-01-04(10)%2/6
  • 355692122286-2016-01-04(12)%3/6
  • 355692122286-2016-01-04(16)%4/6
  • 355692122286-2016-01-04(4)%5/6
  • 355692122286-2016-01-04(18)%6/6
  1/6
  355692122286-2016-01-04(11)
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 260
  • Dhomat gjumi: 4 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Stadiumi Dinamo
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Medar Shtylla
  • Zona e brendshme: 125 m²
  • Mbulim zone: 125 m²
   • Per qira  500 €
 • Detajet e prones

  Apartament per qira ne nje zone te frekuentuar te Tiranes. Preferohet te jepet per zyra. Ka nje hapsire te bollshme dhe nje organizim prej kater dhomash, nje dhome ndenjeje, tre ballkone dhe dy tualete. Apartamenti eshte i pamobiluar. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone, jeni te mirepritur.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 4
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Kushte I arsyeshem
  • Siperfaqet
   • planimetria 125.00 m²
   • Zone interneti 125.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta