Ju jeni vizitori 4573410

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament ne Misto Mame
 • 12415518_748943041918207_1001550020_o (1)
  Full Screen
  • 12415518_748943041918207_1001550020_o (1)%1/7
  • 12415664_748943078584870_814566841_o%2/7
  • 12414176_748943061918205_1813572816_o%3/7
  • 12001974_748943085251536_50873378_o%4/7
  • 12398677_748943098584868_1036352877_o%5/7
  • 12399782_748943121918199_2147063840_o%6/7
  • 12395625_748943198584858_583810054_n%7/7
  1/7
  12415518_748943041918207_1001550020_o (1)
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 279
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Misto Mame
  • zone: - - -
  • Adresa: Misto Mame
  • Zona e brendshme: 86 m²
  • Mbulim zone: 95 m²
   • per shitje 45 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti eshte ne katin e tete te nje pallati te ri. Apartamenti ka balkon dhe nje tualet.
  Apartamenti eshte me dokumenta hipotekore dhe eshte i pabanuar me pare.
  Eshte ne rruge kryesore. Per me teper ju ofrojme nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 95.00 m²
   • Zone interneti 86.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Leonard Nuhu
  Telefone: 0694050066
  email: leonard.nuhu@botaniku.c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %