Ju jeni vizitori 4692542

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Zyra per qira 250 m2 Tek Pazari Ri
 • a3
  Full Screen
  • a3%1/4
  • a1%2/4
  • a5%3/4
  • a4%4/4
  1/4
  a3
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 282
  • Tipi i prones: Zyra/ptraktikantesh
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Tefta Tashko Koco
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 250 m²
   • Per qira  1 500 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira. Ambjent i pershtatshem per zyra , klinike, call center etj. Ambjenti eshte i ndare me mure gipsi, i organizuar ne 10 zyra , 25m2, 3 banjo. Cmimi 6 euro.m2. Ambjenti eshte ne katin e 2-te jane organizuar ne 170m2 +80m2, dhe verande. Fasade nga rruga. Rr Tefta Tashko. Per cdo interes na kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 3
   • Dhoma ndenje 10
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 250.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta