Ju jeni vizitori 4606747

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Dyqan per shitje prane ish Ekspozites "Shqiperia Sot"
 • Full Screen
  • %1/5
  • %2/5
  • %3/5
  • %4/5
  • %5/5
  1/5
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 142
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blv.Gjergj Fishta
  • zone: - - -
  • Adresa: Bulevardi Gjergj Fishta
  • Zona e brendshme: 18,64 m²
  • Mbulim zone: 25 m²
   • per shitje 75 000 €
 • Detajet e prones

  Dyqan për shitje në një prej zonave më të preferuara të qytetit, midis Gjykatës dhe ish Ekspozitës 'Shqipëria Sot'.
  Dyqani ndodhet në katin e parë të një kompleksi pallatesh buzë rrugës kryesore.
  Është i përshtatshëm për disa lloj aktivitetesh si zyrë, parukieri etj.
  Hyrjen e ka tërësisht me fasadë xhami. Është i pajisur me tualet.
  Për një vizitë në pronë ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 25.00 m²
   • Zone interneti 18.64 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Karmela Halitaj
  Telefone: 0694050034
  email: k.halitaj@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %